Politikai viccekViccek

Viccek: A kommunisták filozófiája:-Add nekem az órád,…

A kommunisták filozófiája:

-Add nekem az órád, és én majd megmondom mennyi az idő!

Vicc: A nyuszi, a medve és a róka ül az erdőben

Nyuszika nagyon le van törve ezért a medve érdeklődik, hátha tud segíteni:

– Mondd csak nyuszika, mi a baj?

– Jaj medve, olyan szörnyű dolog történt velem….

ellopták az órámat!

– Tényleg?

Nekem meg a teheneimet lopták el az egyik éjjel.

A róka csak hallgat, majd megszólal:

– Ajajj!

Már öt óra!

Mennem kell fejni!

Vicc: A férj vesz egy majmot...

A férj vesz egy majmot, és mindig azzal szórakozik, hogy azt mondja a majomnak, hogy úgy néz ki, mint az anyósa!

Meghallja ezt egyszer az anyós, és felelősségre vonja, hogy miért sértegeti őt a háta mögött?

Erre a férj:

– Félreérti anyuka, én a majmot sértegetem!

Vicc: Székely bácsi nagy káromkodások közepette borotválkozik

Odamegy a gyerek, és kérdezi:

– Mi a baj, édesapám?

– Életlen a beretva.

Nem viszi a szakállamat!

– Ne mongya mán’ édesapám, hogy erősebb a szakálla, mint az a konzervdoboz, amit most nyitottam ki vele!

Vicc: Két rendőr bemegy a McDonalds-ba

Az egyik megszólal:

Elnézést hölgyem két hamburgert és két cólát kérünk!

Megszólal a nő:

Pechetek van fiúk csak cóla van.JÓ!

Akkor két pecheteket és két cólát kérünk!

!

Vicc: A bolond elmegy a kuplerájba

– Csókolom, szeretnék kefélni!

– És, próbálta már?

– Még nem!

– Hát, akkor előtte gyakorolni kellene!

– És azt hol tudok?

– Mondjuk… az erdőben!

– Keressen egy odvas fát és azon egy lyukat, és azon tud gyakorolni!

– Oké, köszike!

Eltelik 1 hét és visszajön a bolond.

– Csókolom szeretnék dugni!

– Na, és gyakorolt már?

– Minden nap!

– És milyen hajú lány a kedvence?

– A gesztenyebarna.

– Rendben!

Fel is mennek a szobába és kérdi a nő.

– Milyen pózt kedvel?

– Hát azt mikor lehajol, megfogja a bokáját és én hátulról beteszem.

Rendben, a nő lehajol és meg fogja, a bokáját.

Ekkor a bolond úgy seggbe rúgja, hogy a nő összeesik.

– Erre kérdi a nő

– Ez mi volt?

– Csak megnéztem, hogy van-e benne darázsfészek!

Miért buta a fa?

– Mert esze ágában sincs!

A főnök odaszól a titkárnőjének:

– Főzzön nekem egy jó erős kávét!

– Nincs kávém.

– Akkor gőzölje fel a tegnapit!

– Gőzöm sincs!

Két rendőr talál a sínek között egy levágott emberi fejet

Az egyik a hajánál fogva felemeli.

-Te ez a Kovács Józsi!

-Ááá nem, az sokkal magasabb!

Egy szőke nő hazaér a munkából, és megdöbbenve látja, hogy kirabolták a lakását

Azonnal hívja a rendőrséget, akik megígérik, hogy hamarosan jönnek.

Nemsokára meg is áll a ház előtt egy rendőrautó.

Kiszáll belőle egy rendőr, pórázon vezetve egy nyomozókutyát.

A szőke nő áll a kapuban, s a fejét fogva, zokogni kezd.

– Kiraboltak, mindenemet elvitték, kihívom a rendőrséget, és erre, tessék:

kit küldenek?

Egy vakot!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás