Viccek

Viccek: A tábornok így szól a sorkatonákhoz:-Minden…

A tábornok így szól a sorkatonákhoz:

-Minden kéréssel forduljatok hozzám, mintha

csak az apátok volnék.

-Akkor kérek egy ezrest meg a kocsikulcsokat.

Vicc: Két szülő kefél és látja őket a gyerek

Másnap megkérdi az anyjától:

– Anyu te miért szökdöstél apu hasán?

– Azért fiam mert apádnak nagy a hasa és próbáltam vissza lenyomni.

– De anyu hiába nyomod le mert miután elmész jön a szomszédnéni és visszafújja!

Vicc: Hogyan kell eltemetni az anyóst?

– ???

– Fejjel lefelé, hogyha föltámad, akkor lefelé ásson!

Vicc: Miért sír az EMO-s kislány a kör alakú szobában?

– Mert nincs sarok ahol sírhatna!

Vicc: Te ez a Karinthy gyerek nőtlen még?

-Nem,már frigyes!

Vicc: lány:

-szeretsz.?

fiú:

-igen.

lány:

-mennyire?

fiú:

-Te vagy a facebook jelszavam, mert TÉGED biztos soha nem felejtelek el.

Megy egy 14 éves tini lány egy bulira

Így anyja.

-Ha a melleid főlé nyúl egy ember

mondazt, hogy “NE” ha a melleid alá

akkor azt, hogy “HAGYD ABBA”!

Hazament a lány a buliról.

Anyja látja a

kéznyomoka a lányán.

Erre dühös lesz.

-Azt mondtam, hogy a melleid fölé

nyúl egy ember mond azt, hogy “NE”

ha alá azt, hogy “HAGY ABBA!

… -Azt csináltam anyu!

Egy ember fent is,

meg lent is hozzá nyúlt és ezt

mondtam:

“NE HAGY ABBA!

Te asszony, ma lehet, hogy menne a dolog

– Milyen dolog?

– Ja, ma menne a dolog.

Gyönyörű szép nap van odakint.

– És?

– Süt a nap, meleg van, a madarak énekelnek meg minden.

Gyönyörű nap.

– Mi a fészkes fenéről beszélsz Lajos!

– Ne izélj már, hiszen te mondtad, hogy egy szép napon fogod magad és elmész.

Gazsi munkát keres:

– Van itt munkásfelvétel?

– Nincs, nálunk kevés a munka.

– Hát éppen ilyen helyet keresek!

Miért rakja a szőke nő a poros szőnyeget a hűtőszekrénybe?

– ???

– Hogy kirázza a hideg.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás