A tábornok így szól a sorkatonákhoz:
-Minden kéréssel forduljatok hozzám, mintha
csak az apátok volnék.
-Akkor kérek egy ezrest meg a kocsikulcsokat.
Vicc: Két szülő kefél és látja őket a gyerek
Másnap megkérdi az anyjától:
– Anyu te miért szökdöstél apu hasán?
– Azért fiam mert apádnak nagy a hasa és próbáltam vissza lenyomni.
– De anyu hiába nyomod le mert miután elmész jön a szomszédnéni és visszafújja!
Vicc: Hogyan kell eltemetni az anyóst?
– ???
– Fejjel lefelé, hogyha föltámad, akkor lefelé ásson!
Vicc: Miért sír az EMO-s kislány a kör alakú szobában?
– Mert nincs sarok ahol sírhatna!
Vicc: Te ez a Karinthy gyerek nőtlen még?
-Nem,már frigyes!
Vicc: lány:
-szeretsz.?
fiú:
-igen.
lány:
-mennyire?
fiú:
-Te vagy a facebook jelszavam, mert TÉGED biztos soha nem felejtelek el.
Megy egy 14 éves tini lány egy bulira
Így anyja.
-Ha a melleid főlé nyúl egy ember
mondazt, hogy “NE” ha a melleid alá
akkor azt, hogy “HAGYD ABBA”!
Hazament a lány a buliról.
Anyja látja a
kéznyomoka a lányán.
Erre dühös lesz.
-Azt mondtam, hogy a melleid fölé
nyúl egy ember mond azt, hogy “NE”
ha alá azt, hogy “HAGY ABBA!
… -Azt csináltam anyu!
Egy ember fent is,
meg lent is hozzá nyúlt és ezt
mondtam:
“NE HAGY ABBA!
”
Te asszony, ma lehet, hogy menne a dolog
– Milyen dolog?
– Ja, ma menne a dolog.
Gyönyörű szép nap van odakint.
– És?
– Süt a nap, meleg van, a madarak énekelnek meg minden.
Gyönyörű nap.
– Mi a fészkes fenéről beszélsz Lajos!
– Ne izélj már, hiszen te mondtad, hogy egy szép napon fogod magad és elmész.
Gazsi munkát keres:
– Van itt munkásfelvétel?
– Nincs, nálunk kevés a munka.
– Hát éppen ilyen helyet keresek!
Miért rakja a szőke nő a poros szőnyeget a hűtőszekrénybe?
– ???
– Hogy kirázza a hideg.












