Az öreg székely bemegy a városi bordélyházba és mondja:
– Nőt akarok !
– Papa, mostanság már nem nővel szokták hanem csirkével!
– Akkor kérek egy csirkét!
Megkapja, felmegy a szobára és jól elhancúrozik
vele.
Másnap megy megint:
– Kérek egy csirkét!
– Ma már nem a csirke hanem a peepshow a menő!
– Akkor legyen az.
Beül a fülkébe és látja hogy egy nő öt palival szexel.
Nézi nézi és átszól a szomszéd kukkolónak:
– Nem semmi a műsor!
– Ez semmi, látta volna tegnap az öreget a csirkével!
Vicc: Száraz félév után végre megérkezik a faluba egy kiadós zápor
A gazdák a kocsmában ünnepelnek, csak az egyik búslakodik.
– Ne búsuljon kend!
– vigasztalják a többiek – Ettől az esőtől minden kibújik a földből!
– Látjátok, éppen ez az én bajom.
A múlt héten temettem el az anyósomat…
Vicc: Mit mond a kannibál a házasságnál a menyasszonynak?
– ???
– Légy az eleségem.
Vicc: Hull a pelyhes fehér hó
katizik a télapó,
elszívja a sok marit,
habzsolja az ecstasyt,
van zsákjában minden jó,
… gina,fű és nyugtató,
ne várjátok nem kopog,
after partyn toporog!
Vicc: Csávó kilép a nyilvános WC-ből, odalép hozzá egy no
– Elnézést, koedukált?
– Nem, csak pisiltem…
Vicc: Chuck Norris lenyugtatta a mérgesgombát...
Chuck Norris lenyugtatta a mérgesgombát, felidegesítette Békéscsabát és ha úgy akarja Vastag Csaba vékony lesz.
Lány:
Szerinted melyik a legjobb Mizo termék?
Fiú:
A lecuMizo!
Jean, berúgta a motort?
– Igen uram, ott fekszik az árokban.
Sok ember hord Superman – pizsamát
Superman Chuck Norris – pizsamát hord.Chuck Norris pedig Bandi pizsamát hord !
!
két szőkenő beszélget:
– te drágul a benzin
– nálam nem mert én mindig 5 ezerért tankolok














