Móricka áll a karbantartó bácsi mellett, aki le esett a létráról
– Úgy kellett, úgy kellett!
– Ez nagyon csúnya volt!
– mondja a tanárnő
– De csúnyán beszélt.
– Mit mondott?
– Azt hogy ne rugdosd a létrát te kis szarházi..
Vicc: A csiga mászni kezd a cseresznyefán
Az ott ülő madarak csodálkozva kérdik tőle:
– Mit akarsz te télen a cseresznyefán?
– No, vajon?
Cseresznyét akarok enni!
– De hát tél van, még nincs is rajta cseresznye!
– Mire felérek, éppen érett lesz.
Vicc: Az öreg székelynek napi 100 litert tejelő tehene van...
Az öreg székelynek napi 100 litert tejelő tehene van, csodájára is jár ország-világ.
Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklődni:
– Bácsika!
Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ilyen sok tejet ad?
– Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
– ???
– Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdezem a Riskát, hogy “Mi lesz ma vacsorára?
Tej vagy marhasült?”
Vicc: Mi a különbség az alkoholista és a teve között?
– A teve 14 napig tud dolgozni, anélkül hogy inna.
Az alkoholista 14 napig tud inni, anélkül,
hogy dolgozna.
Vicc: 2065-ben irodalom óra:
-Pistike mondj három költőt!
-Fluor, SP, Petőfi .
Csatt, egy nagy pofon.
-Pistike de hülye vagy Petőfi nem volt költő!
Vicc: Mozaikszavak jelentése:
OTP:
Óvatosan Törölj Picsát
BKV:
Biztos Késünk Vazze
DVD :
Dugsz Velem Délután?
… LOL:
Leszopsz Oszt Lenyeled
BMV:
Baszni Motoron Veszélyes
….
..OMG :
Országos Maszturbálók Gimnáziuma
Fasz:
Fiatal Alkoholisták Szövetsége
Máv:
Megint Átmentünk Valakin
Bocs:
Baszni Óhajtok Csillagom
Ifa:
Idegen Forgalmi Akadály
WTF:
Wágd Tökön Faterod
Mizu:
Megbaszlak Izomból Zuhanyzás Után
SZIA :
Szeretenék Izzadni Alattad
Miért jó az EMO-s torta?
– Mert felvágja magát!
Lány:
Szerinted melyik a legjobb Mizo termék?
Fiú:
A lecuMizo!
- Mit kell tenni egy férfinak, hogy egy nő kegyeit elnyerje?
– Ölelgetni, babusgatni, megérteni, elfogadni, ölni érte, halni érte, hazudni, igazat mondani, szentnek lenni, vaknak lenni, még az ülőkét is visszahajtani.
– És egy nőnek, hogy a férfiét?
– Csak le kell vetkőzni
Új segédet vesz fel az öreg patikus...
Új segédet vesz fel az öreg patikus, és mielőtt az első éjszakai ügyeletre kerülne sor, igy oktattja:
– Egyszerű dolog ez, fiam!
Ha öv alatti panasszal jönnek, adj ricinust, ha öv felettivel, aszpirint.
Másnap reggel a segéd boldogan referál:
– Főnök úr, valóban nem volt semmi baj.
Egy eset kivételével a tanácsai szerint jártam el.
– Ez valami speciális beteg volt, fiam?
– Igen.
Bejött egy csodálatos, fiatal nő, szétrántotta a kabátját, alatta nem volt semmi, esdeklően rám nézett és azt mondta:-Szépfiú, egy éve nem láttam férfit!
- Na ennek szemcseppet adtam!














