Viccek

Viccek: Egy asszony elkeseredve forgolódik a tükör előtt….

Egy asszony elkeseredve forgolódik a tükör előtt.

Azt mondja a férjének:

– Olyan csúnya, öreg és kövér vagyok.

Igazán rám férne, hogy mondj nekem valami dicséretet!

– Nos, drágám, a látásod még mindig nagyon jó.

Vicc: Egy roma pasi áll a tóparton és vele szemben a túlparton egy szőke nő...

Egy roma pasi áll a tóparton és vele szemben a túlparton egy szőke nő meztelenül napozik.

Arra megy a jó tündér és mondja a cigánynak:

– Jó kedvemben vagyok, ezért most kívánhatsz 3-at.

Erre a cigány:

Első kívánságom hogy legyek fehér, a második, hogy legyenek szárnyaim és, hogy átrepülhessek a tavon a szőkéhez, a harmadik pedig, hogy kerüljek be valahogy a szőke nő lábai közé.

Erre a tündér egy kis gondolkodás után azt mondja :

– Hát akkor legyél intimbetét!

2 szőke nő beszélget.

Vicc: Képzeld megcsal a férjem

-A k*rva anyját.

-Itthonról hordja az óvszert.

-A k*rva anyját….

-De kiszúrtam az összeset.

-A k*rva anyád!

Vicc: Az öreg székely bemegy a városi bordélyházba és mondja:

– Nőt akarok !

– Papa, mostanság már nem nővel szokták hanem csirkével!

– Akkor kérek egy csirkét!

Megkapja, felmegy a szobára és jól elhancúrozik

vele.

Másnap megy megint:

– Kérek egy csirkét!

– Ma már nem a csirke hanem a peepshow a menő!

– Akkor legyen az.

Beül a fülkébe és látja hogy egy nő öt palival szexel.

Nézi nézi és átszól a szomszéd kukkolónak:

– Nem semmi a műsor!

– Ez semmi, látta volna tegnap az öreget a csirkével!

Vicc: A buzi és a szadista találkoznak

Buzi:

Kapd be!

Szadista:

Kapja be a fogaskerék!

Vicc: Móricka!

A helyesírásod még nem a legjobb, ugyanis már megint x-el írtad a Mikszáth-ot!

– Tanárnő, az DirectX

A kis cigánygyerek öltözködik

Megkérdezi az apját:

– Apa, melyik a gatya eleje?

– Mondtam már te kis taknyos:

sárga elöl, barna hátul.

A rendőr matematikát tanul...

A rendőr matematikát tanul, egy nap sugárzó arccal jön haza, és a feleségéhez fordul:

– Asszony, a matematika csodálatos!

Mit szólsz ahhoz, hogy:

5-7+2=0!

– ?!

– Elmondom még egyszer!

5-7+2=0!

Hát nem csodálatos!

– Nem értem – mondja az asszony -, de mondj egy konkrét példát.

– Figyelj asszony!

Megy egy busz a végállomás felé.

5 utas utazik rajta.

A végállomáson leszállnak 7-en.

Hát persze hogy fel kell szállnia 2 embernek, hogy üres legyen az a rohadt busz!

Két roma muzsikus beszélget

– Te miért rejszolsz a cintányérra?

– Mert nem akartam nagydobra verni!

Anyós a vejének:

– Miért hoztál vattát a névnapomra, fiam?

– Miért, nem fülbevalót kért, mama?

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás