Egy fiú és egy lány megismerkednek a diszkóban, majd felmennek a lányhoz.
A szenvedélyes éjszaka után reggel felébredve, a fiú megpillantja egy férfi képét az ágy fölött.
Kiváncsiskodva kérdezi:
– Ki az ott, talán a férjed?
– Nem, dehogy!
Nem vagyok férjnél.
– Hát akkor a barátod?
– Nem, nincs barátom sem.
…- Mégis, áruld már el, hogy ki az?
– Én vagyok, a műtétem előtt.
Vicc: Olyan paraszt vagy hogy nálatok nem kutya hanem disznó őrzi a házad
Vicc: Mi az Etióp kedvenc dala?
– ???
– Fújja el a szél.
Vicc: Sok ember hord Superman – pizsamát
Superman Chuck Norris – pizsamát hord.Chuck Norris pedig Bandi pizsamát hord !
!
Vicc: Férj haza megy a munkából reggel kérdi az
asszonyt mi a reggeli??
– Szex
Haza megy ebédelni kérdi mi az ebéd??
-Szex
Este megy haza az asszony a férje meg
melegíti a farkát a radiátoron
-Hát te meg mit csinálsz?-kérdi az asszony
Hát melegítem a vacsorát
Vicc: Mi a közös a diktatúrában és jó nöben?
– Mindkettőt minnél elöbb meg kell dönteni
Anyós a halálos ágyon:
– Jaj, meghalok… jaj, végem van, meghalok!
Felnéz a plafonra:
– A plafont meg le kéne festeni!
.
Mire a vő:
– Anyuka, egyszerre csak egy dologra koncentráljon!
Mondd csak fiacskám, ebben a mondatban:
‘A pásztor a mezőn legelteti a nyájat’ melyik a helyhatározó?
– A pásztor.
– Nono!
Már hogy lenne a pásztor a helyhatározó?
– Azért, mert a pásztor határozza meg a helyet, hogy hol legeljen a nyáj!
A BMW-és és a trabantos versenyeznek
A BMW-és nagyon keménykedik, hogy megveri a trabantost.
Elindulnak.
A trabis jól kapta el a rajtot.
Mennek 60-al, a trabis ott van a BMW-és mellett.
Mennek 100-al,még mindig ott van mellette.
Mennek 150-el,még mindig ott van mellette.
Már a BMW-és maximumán mennek,amikor a trabis letekeri az ablakot és átkiabálja:
– Helló!
Nem tudja véletlenül,hogy kell egyesből,kettesbe váltani?
Az öreg cigányasszony panaszkodik a barátnőjének:
– Borzasztó, a lányomat felcsinálták!
– És most mit teszel?
– Keresem az apát.
– És még nincs meg?
– Öt már megvan!














