Viccek

Viccek: Egy fiú és egy lány megismerkednek a diszkóban,…

Egy fiú és egy lány megismerkednek a diszkóban, majd felmennek a lányhoz.

A szenvedélyes éjszaka után reggel felébredve, a fiú megpillantja egy férfi képét az ágy fölött.

Kiváncsiskodva kérdezi:

– Ki az ott, talán a férjed?

– Nem, dehogy!

Nem vagyok férjnél.

– Hát akkor a barátod?

– Nem, nincs barátom sem.

…- Mégis, áruld már el, hogy ki az?

– Én vagyok, a műtétem előtt.

Vicc: Olyan paraszt vagy hogy nálatok nem kutya hanem disznó őrzi a házad

Vicc: Mi az Etióp kedvenc dala?

– ???

– Fújja el a szél.

Vicc: Sok ember hord Superman – pizsamát

Superman Chuck Norris – pizsamát hord.Chuck Norris pedig Bandi pizsamát hord !

!

Vicc: Férj haza megy a munkából reggel kérdi az

asszonyt mi a reggeli??

– Szex

Haza megy ebédelni kérdi mi az ebéd??

-Szex

Este megy haza az asszony a férje meg

melegíti a farkát a radiátoron

-Hát te meg mit csinálsz?-kérdi az asszony

Hát melegítem a vacsorát

Vicc: Mi a közös a diktatúrában és jó nöben?

– Mindkettőt minnél elöbb meg kell dönteni

Anyós a halálos ágyon:

– Jaj, meghalok… jaj, végem van, meghalok!

Felnéz a plafonra:

– A plafont meg le kéne festeni!

.

Mire a vő:

– Anyuka, egyszerre csak egy dologra koncentráljon!

Mondd csak fiacskám, ebben a mondatban:

‘A pásztor a mezőn legelteti a nyájat’ melyik a helyhatározó?

– A pásztor.

– Nono!

Már hogy lenne a pásztor a helyhatározó?

– Azért, mert a pásztor határozza meg a helyet, hogy hol legeljen a nyáj!

A BMW-és és a trabantos versenyeznek

A BMW-és nagyon keménykedik, hogy megveri a trabantost.

Elindulnak.

A trabis jól kapta el a rajtot.

Mennek 60-al, a trabis ott van a BMW-és mellett.

Mennek 100-al,még mindig ott van mellette.

Mennek 150-el,még mindig ott van mellette.

Már a BMW-és maximumán mennek,amikor a trabis letekeri az ablakot és átkiabálja:

– Helló!

Nem tudja véletlenül,hogy kell egyesből,kettesbe váltani?

Az öreg cigányasszony panaszkodik a barátnőjének:

– Borzasztó, a lányomat felcsinálták!

– És most mit teszel?

– Keresem az apát.

– És még nincs meg?

– Öt már megvan!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás