Viccek

Viccek: Egy újdonsült házaspár nászútra megy egy elegáns …

Egy újdonsült házaspár nászútra megy egy elegáns hotelbe.

Az ifjú ara az

első napon kora reggel elhagyja a szállodát.

Nemsokkal utána lejön a férfi,

csomagokkal együtt és szól a portásnak:

– Kijelentkezem.

– Na és a kedves felesége, miért ment el már kora reggel?

– Elhagyott.

– Nahát, talán nem sikerült jól a tegnap éjszaka?

– De ez volt életem legjobb éjszakája.

– Akkor miért ment el a felesége?

– Mert a szobalánnyal voltam.

Vicc: Chuck Norris nem alszik, Chuck Norris fél ………………………… Banditól!

!

!

Vicc: Móricka, nyitva van a szád!

– Tudom, én hagytam nyitva.

Vicc: Leszbikusok nem léteznek...

Leszbikusok nem léteznek, csak nők, akik soha nem találkoztak Chuck Norris – szal.

Vicc: Jancsi és Juliska sétálnak az erdőben…

Jancsira rájön a b@szhatnék,gyorsan berántja Juliskát a bokorba.

– De Jancsi…oda kell érnünk időben a mézeskalácsházhoz!

– Rendben Juliska…mire tízesével elszámolsz százig,addigra befejezem.

Juliska elkezd számolni

Ti..ti..tíz

Hú..hú..húsz

Ha..ha..hagyd abba

Ne..ne..ne csináld

Ö..ö..ötven

Ha..ha..hatolj belém

He..he..hevesebben

Nyo..nyo..nyomd beljebb

Ki..ki..ki ne húzd

Szá..szá..számolok újra.

Vicc: Két ivócimbora összefut:

– Haver, mész ma este valahová?

– Á, dehogy!

Ki se mozdulok a kocsmából!

Egy orosz katona átkiált a kínai határon:

– Ej, százezer kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!

Átmegy százezer kínai, verekedés, csend…

Fél óra múlva az orosz harcos újra kiált:

– Ej, százezer kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!

… Ismét átmegy százezer kínai, megint verekedés, majd csend…

Fél óra múlva újra hangzik a kiáltás:

– Ej, százezer kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!

Már menne megint százezer kínai, de a domb mögül előmászik egy összevert, de még élő kínai:

– Vigyázzatok fiúk!

Csapda!

Ketten vannak!

Van cigid ?

– Nincs…leszoktam :)

-A dohányzásról ?

:o

– Nem.

az osztogatásból.

Sok ember hord Superman – pizsamát

Superman Chuck Norris – pizsamát hord.Chuck Norris pedig Bandi pizsamát hord !

!

Egy rab megszökik a börtönből, ahol 15 évig volt fogvatartva

Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör.

Egy fiatal párt talál ott az ágyban.

Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nőt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdőszobába.

Amíg ott tartózkodik, a

férj azt mondja a feleségének:

– Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján.

Valószínűleg egy csomó időt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nőt.

Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak tegyed, amit mond neked, elégítsd ki.

Az az ember veszélyes, ha bedühödik, megölhet bennünket.

Légy erős, szeretlek!

A feleség erre azt mondja:

– Örülök, hogy így gondolod.

Biztos, hogy nem látott nőt évek óta, de ő nem a nyakamat csókolta meg az előbb.

Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon vonzónak talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdőszobában.

Légy erős drágám!

Én is szeretlek.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás