Viccek

Viccek: Hogy hívják?- Albert Einstein torz testvérét?…

Hogy hívják?

– Albert Einstein torz testvérét?

Frank Einstein.

– Az V.

kerület orvosát?

Dr.

Oetker.

– A fémszálas intimbetétet?

Havi metál.

– A vízsisportokat űző kopasz nyomozót?

Kojak-kenu

– Azt a cápát,amelyik állandóan az Antarktisz

körül úszkál?

DéliSHARK!

– A cigány benzinkutast?

Agipsy

– Azt a nőt, aki nem vette be a tablettát?

Anyu!

– Az őrült sportriportert?

Crazy Jenő.

– A cukrásztanulók vizsgadolgozatát?

Desszertáció

– Az erős WC pucolót?

Budi Bilder.

– Oroszul a Speedet?

Uzsgyi.

– Péter Pán öccsét?

Marcipán.

– A papok edzőjét?

Tréningatya.

– Szent István szellemét?

Vajkrém.

– Röntgen úr feleségét?

Röntgenné Ultra

Ibolya.

Vicc: Három denevér ül az ereszen

Egyikük megunja a beszégetést és elrepül.

10 perc múlva múlva véresen jön vissza.

– Hát veled mi történt?

– Látjátok a völgyben a birkákat?

– Igen.

– Kiszívtam a vérüket.

Elmegy a másik is.

20 perc múlva véresen jön vissza.

– Mi történt veled?

– Látjátok a völgyben a marhákat?

– Igen.

– Kiszívtam mindnek a vérét.

Na a harmadik is kedvet kap, elrepül ő is.

Öt perc múlva véresen jön vissza, de nem csak a szája széle, hanem mindene csupa vér.

– Veled mi történt?

– Látjátok azt a bazi nagy tornyot?

– Igen.

– Na, én meg nem láttam.

Vicc: A buzi elmegy az AIDS teszt eredmenyéért

Mondja neki az orvos:

– Uram készüljön fel, a teszteredmény sajnos pozitív.

Mire a Buzi:

– De doktor úr, még olyan fiatal vagyok, nem halhatok meg.

– Értse meg uram, ez nem játek, jobban kellett volna vigyázni.

– De hát az orvostudomány mai állása szerint … Szóval biztos fel tud írni valami gyógyszert.

– Na jó, felírok maganak egy hashajtót.

– Az segíteni fog?

– Biztos nem, de legalább megtanulja, hogy mire való a segge.

Vicc: Agresszív kismalac beszorul a kamionjával a híd alá

Meglátja a rendőr és odasétál:

-Mi van, Malacka, beszorultál?

-Nem b.szd meg,hidat szállítok!

Vicc: A farkas elkapja nyuszikát, aki könyörögni kezd:

– Mielőtt megölsz, engedd meg, hogy eljárjam a haláltáncot!

A farkas beleegyezik.

A nyuszi elkezd lépegetni:

egyet jobbra, kettőt balra, egyet jobbra, hármat balra, egyet jobbra, négyet balra – aztán elszalad.

A farkas döbbenten néz utána:

– Micsoda hülye koreográfia…

Vicc: A csiga rohan az erdőben.Eléugrik a róka:hova rohansz csiga?Itt az APEH...

A csiga rohan az erdőben.Eléugrik a róka:hova rohansz csiga?Itt az APEH,tudod vagyonosodási vizsgálat folyik.nekem házam az asszonynak háza a gyerekeknek mindnek ház,hát miből!

Inkább elfutok hátha nem kapnak el.A róka is gondolkodik el kezd rohanni o is.Elé áll a gólya.Hát te róka hova rohansz?Az APEH itt van a vagyonosodás miatt.Rajtam bunda az asszonyon bunda az összes kölykömön bunda,miből!

inkább futok el ne kapjanak!

Rohan tovább!

!

A gólya gondolkodik nekem semmim nincs csak egy omladozó fészkem velem mit tehetne!

?Ép meghalja a csiga:NA NA gólya folyamatosan fél év itthon fél év külföldön na vajon miből!

!

!

??

Két tehén áll a réten

Az egyik megszólal:

-A fenébe, sehol egy bika!

Mire a másik:

-Sebaj, majd leszbika!

Két cigány megy egy biciklivel, egy zsákot szorongatva

Megállítja őket a rendőr.

-Na, ma mit loptatok?

Mi van a zsákban?

Kinyitja, de nincs benne semmi.

-Jól van, mehettek!

Később megszólal az egyik cigány.

-Na, látod Gazsi, így kell biciklit lopni!

Mórickáékhoz tanfelügyelők érkeznek oroszórára...

Mórickáékhoz tanfelügyelők érkeznek oroszórára, és beülnek a leghátsó padba, Móricka mögé.

Zajlik az óra.

A tanár néni felír egy mondatot oroszul a táblára:

– Na, gyerekek, ki tudja lefordítani?

Néma csend, az osztály meg van illetődve, egyedül Móricka jelentkezik.

A tanár néni gondolkozik:

Móricka világéletében csont hülye volt az oroszhoz, de talán most, most megmenti az órát!

Felszólítja:

– Na, mit jelent a mondat?

– Azt, hogy Figyeld milyen jó segge van a tanárnőnek!

A tanárnő elvörösödik, dühösen rákiabál:

– Nem elég, hogy buta vagy, még szemtelen is!

Azonnal ülj le!

Móricka leül, de közben hátraszól a tanfelügyelőknek:

– Minek súgnak nekem, ha maguk sem tudnak oroszul?

Három szőke nő hajótörést szenved, de túlélik, és egy kis

szigetre sodródnak.

Arra jár a jótündér, és azt mondja:

– Mindegyikőtök kívánhat egyet!

Az első szőke:

– Azt kívánom, hogy legyek dupla olyan okos, mint most!

… Megtörténik, és rá is jön, mit csináljon, ráül egy nagy rönkre, és elsodortatja magát a partra.

A tündér a második nőhöz fordul:

– Azt kívánom, hogy legyek háromszor olyan okos, mint most!

Megtörténik, nagyobb ágakból tutajt épít, és elevez.

A harmadik:

– Azt kívánom, hogy legyek olyan okos, mint egy férfi.

Megtörténik, és átmegy a hídon.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás