Szőke nős viccekViccek

Viccek: Két szőke nő találkozik a kávéházban.Azt…

Két szőke nő találkozik a kávéházban.

Azt modja az egyik a másiknak ,,How do you do?”

Erre a másik megkérdi:

,,honnan tudsz te angolul”?

Tudod tekergettem a rádió frekvenciagombját és ott találtam egy angol csatornát onnan.

Másnap mikor találkoznak bevágja megint a szöszi ,,How do you do?”

A másik:grssgrssssssgrsssssssssssss

Vicc: Új segédet vesz fel az öreg patikus...

Új segédet vesz fel az öreg patikus, és mielőtt az első éjszakai ügyeletre kerülne sor, igy oktattja:

– Egyszerű dolog ez, fiam!

Ha öv alatti panasszal jönnek, adj ricinust, ha öv felettivel, aszpirint.

Másnap reggel a segéd boldogan referál:

– Főnök úr, valóban nem volt semmi baj.

Egy eset kivételével a tanácsai szerint jártam el.

– Ez valami speciális beteg volt, fiam?

– Igen.

Bejött egy csodálatos, fiatal nő, szétrántotta a kabátját, alatta nem volt semmi, esdeklően rám nézett és azt mondta:-Szépfiú, egy éve nem láttam férfit!

- Na ennek szemcseppet adtam!

Vicc: Gorbacsov hazalátogat a szülőfalujába és találkozik régi ismerősével...

Gorbacsov hazalátogat a szülőfalujába és találkozik régi ismerősével, a falu legöregebb emberével, Iván Kuzmicsovval.

– Iván bátyám, van maganák videója?

– Hogyne, még Hi-Fi tornyom is van.

– És Tv-je van-e?

– Hát persze, színes.

– És tudja ki vagyok én?

– Te vagy a tegnap érkezett amerikai újságíró.

– Iván bátyám, hát nem ismersz meg?

Gorbacsov vagyok!

– Akkor meg mit hülyéskedsz, tudod jól, hogy még villany sincs az egész faluban.

Vicc: Srác bedugja a fejét a fodrászüzlet ajtaján és beszól a tulajnak:

– Mennyit kell várnom egy hajvágásra?

– Körülbelül két órát – válaszol a borbély.

A srác elmegy.

Néhány nap múlva ugyanúgy bedugja a fejét az ajtón és kérdi:

– Mennyit kell várnom egy hajvágásra?

A borbély körülnéz a várakozó embereken és válaszol:

– Körülbelül két és fél órát.

A srác elmegy.

Egy hét múlva ugyanaz a jelenet játszódik le.

A borbély – miután a srác elment – odaszól az egyik vendégnek:

– Te, komám!

Nézzed már meg, hova megy ez a srác, mert soha nem jön vissza hajat vágatni!

Egy kis idő múlva a borbély barátja visszatér, a hasát fogja a röhögéstől.

– Na mi van?

– kérdi a borbély – Hova ment a srác?

A haverja még mindig fulladozva:

– Hát a nejedhez, te hülye!

Vicc: A csiga rohan az erdőben.Eléugrik a róka:hova rohansz csiga?Itt az APEH...

A csiga rohan az erdőben.Eléugrik a róka:hova rohansz csiga?Itt az APEH,tudod vagyonosodási vizsgálat folyik.nekem házam az asszonynak háza a gyerekeknek mindnek ház,hát miből!

Inkább elfutok hátha nem kapnak el.A róka is gondolkodik el kezd rohanni o is.Elé áll a gólya.Hát te róka hova rohansz?Az APEH itt van a vagyonosodás miatt.Rajtam bunda az asszonyon bunda az összes kölykömön bunda,miből!

inkább futok el ne kapjanak!

Rohan tovább!

!

A gólya gondolkodik nekem semmim nincs csak egy omladozó fészkem velem mit tehetne!

?Ép meghalja a csiga:NA NA gólya folyamatosan fél év itthon fél év külföldön na vajon miből!

!

!

??

Vicc: Hogy hìvjàk hello kitty apjàt?

-Szevasz Jòzsi.

két szőkenő beszélget:

– te drágul a benzin

– nálam nem mert én mindig 5 ezerért tankolok

Két rendőr bemegy egy lakásba az egyik megáll a tükör előtt és így szól nagyon...

Két rendőr bemegy egy lakásba az egyik megáll a tükör előtt és így szól nagyon ismerős nekem ez a pofa a másik odamegy belenéz és mondja te hüle ez én vagyok.

Hogy hívják az etópot egy körrel a fején?

– ???

– Rajzszög.

A férj meséli a feleségének:

– Képzeld, van egy új titkárnőnk, az Icuka.

Valahonnan kiszimatolta, hogy Fradi-drukker vagyok, és kaptam tőle egy dobozban zöld és fehér tollakat.

Kis dolog, de jól esik az embernek.

Másnap hazatérésekor ezt mondja:

– Képzeld, ez az Icuka ma fehér blúzban és zöld szoknyában volt.

Kis dolog, de jól esik az embernek.

Harmadnap ezzel megy haza:

… … – Képzeld, ez az Icuka ma zöld melltartót és fehér bugyit vett fel.

Kis dolog, de jól esik az embernek.

Negyednap ezzel fogadja a felesége:

– Képzeld, ma itt járt a szomszéd.

3 centivel hosszabb a farka a tiednél.

Kis dolog, de jól esik az embernek!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás