Két szőke nő találkozik a kávéházban.
Azt modja az egyik a másiknak ,,How do you do?”
Erre a másik megkérdi:
,,honnan tudsz te angolul”?
Tudod tekergettem a rádió frekvenciagombját és ott találtam egy angol csatornát onnan.
Másnap mikor találkoznak bevágja megint a szöszi ,,How do you do?”
A másik:grssgrssssssgrsssssssssssss
Vicc: Új segédet vesz fel az öreg patikus...
Új segédet vesz fel az öreg patikus, és mielőtt az első éjszakai ügyeletre kerülne sor, igy oktattja:
– Egyszerű dolog ez, fiam!
Ha öv alatti panasszal jönnek, adj ricinust, ha öv felettivel, aszpirint.
Másnap reggel a segéd boldogan referál:
– Főnök úr, valóban nem volt semmi baj.
Egy eset kivételével a tanácsai szerint jártam el.
– Ez valami speciális beteg volt, fiam?
– Igen.
Bejött egy csodálatos, fiatal nő, szétrántotta a kabátját, alatta nem volt semmi, esdeklően rám nézett és azt mondta:-Szépfiú, egy éve nem láttam férfit!
- Na ennek szemcseppet adtam!
Vicc: Gorbacsov hazalátogat a szülőfalujába és találkozik régi ismerősével...
Gorbacsov hazalátogat a szülőfalujába és találkozik régi ismerősével, a falu legöregebb emberével, Iván Kuzmicsovval.
– Iván bátyám, van maganák videója?
– Hogyne, még Hi-Fi tornyom is van.
– És Tv-je van-e?
– Hát persze, színes.
– És tudja ki vagyok én?
– Te vagy a tegnap érkezett amerikai újságíró.
– Iván bátyám, hát nem ismersz meg?
Gorbacsov vagyok!
– Akkor meg mit hülyéskedsz, tudod jól, hogy még villany sincs az egész faluban.
Vicc: Srác bedugja a fejét a fodrászüzlet ajtaján és beszól a tulajnak:
– Mennyit kell várnom egy hajvágásra?
– Körülbelül két órát – válaszol a borbély.
A srác elmegy.
Néhány nap múlva ugyanúgy bedugja a fejét az ajtón és kérdi:
– Mennyit kell várnom egy hajvágásra?
A borbély körülnéz a várakozó embereken és válaszol:
– Körülbelül két és fél órát.
A srác elmegy.
Egy hét múlva ugyanaz a jelenet játszódik le.
A borbély – miután a srác elment – odaszól az egyik vendégnek:
– Te, komám!
Nézzed már meg, hova megy ez a srác, mert soha nem jön vissza hajat vágatni!
Egy kis idő múlva a borbély barátja visszatér, a hasát fogja a röhögéstől.
– Na mi van?
– kérdi a borbély – Hova ment a srác?
A haverja még mindig fulladozva:
– Hát a nejedhez, te hülye!
Vicc: A csiga rohan az erdőben.Eléugrik a róka:hova rohansz csiga?Itt az APEH...
A csiga rohan az erdőben.Eléugrik a róka:hova rohansz csiga?Itt az APEH,tudod vagyonosodási vizsgálat folyik.nekem házam az asszonynak háza a gyerekeknek mindnek ház,hát miből!
Inkább elfutok hátha nem kapnak el.A róka is gondolkodik el kezd rohanni o is.Elé áll a gólya.Hát te róka hova rohansz?Az APEH itt van a vagyonosodás miatt.Rajtam bunda az asszonyon bunda az összes kölykömön bunda,miből!
inkább futok el ne kapjanak!
Rohan tovább!
!
A gólya gondolkodik nekem semmim nincs csak egy omladozó fészkem velem mit tehetne!
?Ép meghalja a csiga:NA NA gólya folyamatosan fél év itthon fél év külföldön na vajon miből!
!
!
??
Vicc: Hogy hìvjàk hello kitty apjàt?
-Szevasz Jòzsi.
két szőkenő beszélget:
– te drágul a benzin
– nálam nem mert én mindig 5 ezerért tankolok
Két rendőr bemegy egy lakásba az egyik megáll a tükör előtt és így szól nagyon...
Két rendőr bemegy egy lakásba az egyik megáll a tükör előtt és így szól nagyon ismerős nekem ez a pofa a másik odamegy belenéz és mondja te hüle ez én vagyok.
Hogy hívják az etópot egy körrel a fején?
– ???
– Rajzszög.
A férj meséli a feleségének:
– Képzeld, van egy új titkárnőnk, az Icuka.
Valahonnan kiszimatolta, hogy Fradi-drukker vagyok, és kaptam tőle egy dobozban zöld és fehér tollakat.
Kis dolog, de jól esik az embernek.
Másnap hazatérésekor ezt mondja:
– Képzeld, ez az Icuka ma fehér blúzban és zöld szoknyában volt.
Kis dolog, de jól esik az embernek.
Harmadnap ezzel megy haza:
… … – Képzeld, ez az Icuka ma zöld melltartót és fehér bugyit vett fel.
Kis dolog, de jól esik az embernek.
Negyednap ezzel fogadja a felesége:
– Képzeld, ma itt járt a szomszéd.
3 centivel hosszabb a farka a tiednél.
Kis dolog, de jól esik az embernek!














