Pistike viccekViccek

Viccek: – Pistike, mondj egy ritka Európai…

– Pistike, mondj egy ritka Európai állatfajtát.

– Tigris.

– De Pistike, a tigrisek Afrikában élnek.

– Éppen ezért olyan ritka Európában.

Vicc: Két barát beszélget:

– Hallottad?

Azt írta az újság, hogy egy férfi megölte az anyósát.

– Istenem!

Vannak még bátor emberek!

Vicc: Mit a vízvezeték szerelő amikor kilöki a feleségét a 10

emeletről?

– ZuhanyRózsa

Vicc: Egy házaspár üldögél egy üveg bor mellett és beszélgetnek

Azt mondja a

férj:

– Fogadjunk, nem tudsz nekem olyat mondani, amitől egyszerre leszek vidám és

szomorú is!

– Nos, megpróbálom – feleli az asszony.

A tied sokkal nagyobb, mint a

bátyádé.

Vicc: ‎- miért nincs a fáknak szárnya ?

– mert akkor minden faszállna.

Vicc: A kalózok megtámadnak egy hajót

A kapitány

szól a hajósinasnak:

– Hozd ide a piros ingem!

A piros ingében végig az élen harcol,

visszaverik a kalózokat.

Legközelebb két hajónyi ellenséges kalóz jön,

de a kapitány megint csak a piros ingét kéri,

nagy nehezen megint visszaverik a kalózokat.

Kérdezik a matrózok, hogy miért mindig a

piros ingben harcol, erre azt mondja nekik,

hogy így nem látszik a vér, ha megsebesül, és

ezért ők továbbra is ugyanolyan bátran

harcolnak.

A matrózok be is látják, milyen okos a

kapitány.

Harmadszor viszont már egy 20 hajóból álló

flotta támadja meg őket.

A kapitány szól a

hajósinasnak:

– Hozd a barna nadrágom!

Hogy ejtik az anyóst?

– Két kézzel a tizedikről!

Két férfi beszélget:

– Ti szoktatok imádkozni vacsora előtt??

– Nem az én feleségem jól főz!

Képzeld, a Feri el akar válni tőlem!

– szipogja a fiatal feleség.

– És miért?

– kérdezi az anyja.

– Miattad!

– feleli a lány.

– És miből gondolja ez a bunkó, hogy én hozzámennék?

Egy fickó családi házban lakik...

Egy fickó családi házban lakik, de a kertje végében van egy kis ház, amit szeretne kiadni.

Készít egy táblát “A HÁTSÓ RÉSZ KIADÓ” szöveggel, bekeni ragasztóval, és a széken hagyja száradni.

Véletlenül ráül a felesége, aztán

elindul a közértbe.

Egy pasi odaszól:

– Bocsánat, kisasszony, de kiadó még a hátsó rész?

– Igen.

– De én az … khmm… első részt jobban szeretném!

– Azt sajnos nem lehet, ott a férjem dolgozik.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás