HumorViccekVicces történetek

Vicces történet: Gyerekszáj Tesóm kb. 5 évesen: órák óta csendben,…

Gyerekszáj

Tesóm kb.

5 évesen:

órák óta csendben, mozdulatlanul könyökölt a párkányon, réveteg tekintettel meredt kifelé az ablakon.

Anyunak már kezdett furcsa lenni, és megkérdezte:

“Mit nézel úgy kisfiam?” Mire ő ábrándos hangon:

“Anyu, figyelem a rügyfakadást.

Vicc: Megtörtént

Egyszer uncsitesóm (fiú) mondta, hogy egyik barátja meg szeretne velem ismerkedni, mert látott rólam fényképet náluk.

Kérdezem az uncsimat hogy milyen a srác, mondja helyes, rendes, stb.

Na, jó, akkor elmegyek vele a városba, megiszunk valamit és kész.

Találkoztunk, hát tényleg nincsenek durván nagy igényeim, de ahhoz ragaszkodom, hogyha én 158 cm vagyok, akkor a srác min.

165 vagy inkább több legyen.

Lapos papucsban voltam, és a srác egy fejjel alacsonyabb volt… Na, nem is ez lett volna a legnagyobb probléma, de állandóan csak arról beszélt, hogy ő a külseje miatt nem tetszik senkinek, és legszívesebben jól megverne minden biztonsági őrt, mert azok sokkal jobban tetszenek a csajoknak.

Meg amúgy is minden második mondata az volt, hogy kit miért verne meg.

Leráztam, és később kiderült, hogy uncsim valami apróságért megsértődött rám, és ez volt a büntetés.

+1 sztori

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás