Székely viccekViccek

Vicc: A székely ezermester, aki ugye mindenhez ért, elmegy a…

A székely ezermester, aki ugye mindenhez ért, elmegy a kupiba.

Odamegy a “madam”-hoz és azt mondja:

– Nagyságos asszony, én egy néger kurvát szeretnék, aki feketébb a koromnál!

A madam gondolkodik egy darabig, aztán előhozat egy nigériai néger nőt.

Az öreg székellyel fel is mennek a szobára.

Kérdezi a nőcske:

– Na, bácsi hát hogy szeretné?

– Egyelőre kedves hölgyem, vetkőzzön le és dőljön egy kicsikét előre!

– mondja az öreg székely.

A lány hipp-hopp le is vetkőzik, egy kicsit előre dől, ahogy az öreg székely kérte.

Mustrálgatja az öreg hátulról, lehajol, feláll, hümmög magában, aztán egyszer megszólal:

– Na, kedves hölgyem, felöltözhet!

– Hát ennyi volt?

– borul ki a lány – semmi aktus, semmi szex???

– Ennyi, mert engem csak az érdekelt hogy a fekete padlócsempe a rózsaszínű fugával hogy mutatna!

Vicc: Idős néni kopogtat a tanári ajtaján:

– A Pistike nagymamája vagyok és szeretném elkérni az unokámat az utolsó óráról.

– Az lehetetlen!

Pistike ma nem is jött iskolába.

– Akkor hol van?

– Azt hiszem, az Ön temetésén.

Vicc: Értelmező szótár focistákhoz:

“Vazze’ spori!

” = Nincs igaza bíró sporttárs!

“Bedarálom, he!

” = Nem adok lehetőséget az ellenfél játékosának gólszerzésre.

“Zanyám van ma, he?!

” = Mi a helyzet?

“Rámozdúttam aszt bement” = Szép gólt lőttem!

“Nekema zéletem a fradi!

” = Nagyon szeretem a Ferencvárosi TC-t!

“Törd szét!

” = Te se adj lehetőséget az ellenfél játékosának a gólszerzésre!

“Minnyá gyövök Gyuszi!

” = Nemsokára folytatom a gyakorlatokat edző úr, csak elszívok egy cigarettát!

“Lűjjé má’ tökös” = Ne késlekedj a kapuralövéssel fiatal csatártársam!

“Ez a játék bazzeg!

” = Továbbra is így kell játszanunk, ha nyerni akarunk!

“Eeekentük a szájukat” = Vereséget mértünk a nálunk gyengébb teljesítményt nyújtó ellenfélre!

“Mit akarol?

Még fussak is ennyiér, vazze’?” = Nem vagyok elégedett a heti 200 ezer forintos fizetésemmel!

“Mehecc a levesbe, krumpli!

” = Te nem vagy olyan jó játékos, mint én!

Vicc: A tanárnő kérdezi a diákokat

– Csabi.

Te mért szereted Szandit?

– Mert olyan szép!

– Pistike.

Te mért szereted Szandit?

– Mert annyira jól énekel!

– És te Móricka miért szereted Szandit?

– Mert nyáron nem izzad benne a lábam!

Vicc: Miben hasonlít a kurva az ügyvédhez?

– ???

– Mindkettőt előre kell fizetni és utána könyörögni nekik, hogy mozogjanak.

Vicc: Hogyan köszön a sebész?

– ???

– Kezét csonkolom!

A börtönben egy cellába kerül egy füves, egy tűzoltó és egy szadista

Egyszer felsóhajt a füves:

– De jó lenne egy füves cigire rágyújtani!

A tűzoltó hozzáteszi:

– Aztán eloltani!

Mire a szadista:

– Ja!

A homlokodon!

A nyolcvanéves bácsika feleségül vesz egy 25 éves leányzót

Eljön a nászéjszaka, a feleség – gondolván hogy férjét elfárasztotta a ceremónia – külön hálószobában készül nyugovóra térni, amikor kopogtatnak az ajtón.

Az öreg az, befekszik a felesége mellé.

Mikor végeznek, jó éjszakát kíván az arának, majd eltávozik.

A menyasszony már majdnem elalszik, amikor ismét kopogtatnak.

Ismét az öreg az, szerelemre éhesen.

Amikor befejezik, az öreg ismét jó éjszakát kíván, és elmegy.

A menyasszony megint majdnem elalszik, de ismét jön a kopogás, a felajzott idősödő férjjel.

Amikor befejezik, a leányzó nem hagyhatja szó nélkül az esetet:

– Áruld már el, hogyan csinálod?

Amilyen férfiakkal eddig dolgom volt, hiába voltak fiatalabbak, nem bírták háromszor egymás után.

Honnan van ennyi energiád?

Mire az öreg kicsit meglepetten:

– Hogyan?

Már jártam itt ma este?

Pistikétől kérdezi a tanító néni:

– Pistike, hogyan telt a nyaralás?

– Jól, tanító néni.

Anyu új férjével voltam nyaralni a Balatonon.

– És megbarátkoztál az új apukával?

– Igen, rendes bácsi.

Minden nap bevitt a Balatonba, én meg teljesen egyedül kiúsztam!

– És nem volt nehéz ennyit úszni?

– Á, az úszás jó volt, viszont a zsákból kimászni már nehezebb.

Egy fickó fut a busz után, az egyik utas nevetve felkiált:

– Nézzék a hülyéjét, hogy fut a busz után!

– Hogyne futna, hiszen ő a sofőr!

A skót kisfiú megkérdezi az apjától:

– Apa, mi lesz karácsonykor a fa alatt?

– Parketta, kisfiam.

A részeg bemegy a borozóba, majd szól a csaposnak:

– Kérek egy fél litert az olcsóbbikból!

– Jellemző, mondja, miért nem próbálja ki a drágábbat?

– kérdi a csapos.

– Minek?

Úgyis kihányom!

Letartóztatom – gondolta Müller

– Lelövöm – gondolta Stirlitz.

– Csütörtök – gondolta a pisztoly.

Mókás feliratok:

– Vízvezetékszerelő autóján:

“Mi megjavítjuk azt, amit a férje megjavított.”

– Nemdohányzó területen:

“Ha füstölni látjuk, azt gondoljuk, hogy kigyulladt, és ennek megfelelően cselekszünk.”

– Szülőszoba ajtaján:

“Tolni.

Tolni.

Tolni.”

– Szemészeten:

“Ha nem látja hol van, jó helyre jött.”

– Családi ház kerítésén:

“Szeretjük az ügynököket.

Úgyis drága a kutyaeledel!

Újságírók kérdezik egy kínos ügyről az elnökjelöltet:

– A volt titkárnője azt terjeszti Önről, hogy… hogy is mondjam… szóval, hogy az Ön micsodája nagyon kis méretű.

Mi erről a véleménye?

– Semmi, nem kell törődni vele.

A volt titkárnőmnek nagy a szája, ennyi az egész.

Pistike apja felakasztja magát

Édesanyja az első sokk után azt mondja neki:

– Menj el fiam a paphoz, mondd meg neki, hogy jöjjon el, de ne áruld el, hogy édesapád öngyilkos lett, mert az öngyilkoshoz nem fog eljönni és nem fogja eltemetni sem.

Pistike bekopog a paphoz.

– Pap bácsi, tessék eljönni hozzánk, édesapám meghalt.

– Magához szólította az Úr?

– kérdi meglepődve a pap.

– Dehogy szólította!

Úgy fogta meg lasszóval!

Alszol?

– Nem.

– Van egy ezresed?

– Alszom.

A szovjet-magyar határon beszélget két határőr:

– Idefigyelj!

– kezdi az orosz – Nálunk 1956 után 50 műhold sitty!

– Az semmi!

– így a magyar – Nálunk 1946 után az apámnak 100 hold sitty!

Hogy kell ragozni az indiánt?

– ???

– Inka, inkább, leginkább.

A második világháborúban bevetésre indul egy bombázórepülő

A pilóta indulás előtt előhúz egy 38-as pisztolyt és odaszól a navigátornak:

– Tudod, ez mire való?

– Nem, mire?

– kérdezi a navigátor.

– Azoknak a navigátoroknak tartogatom, akik miatt eltévedünk!

Erre a navigátor előhúz egy 45-öst.

– Az meg mire való?

– kérdi a pilóta.

– Hogy őszinte legyek, én előbb fogom tudni, ha esetleg eltévednénk…

Parasztbácsi biciklizik, megállítja a rendőr

– Uram, meg kell birságoljam, mert ittasan kerékpározik, nincs lámpája, laza a kormánya… 4000 forint a büntetése.

Erre elkezd nevetni a paraszt, a rendőr nem bírja szó nélkül és megkérdi:

– Hát most meg mit nevet?

– Mögöttem jön a Sanyi, de neki még biciklije sincs, ő mit fog fizetni…

Ki az abszolút sovány?

– ???

– Aki becsukja a szemét és felreped a hátán a bőr.

Hogy hívják az orosz milliomos libát?

– ???

– Lúdmilla!

Az újdonsült anyuka felhívja a bartánőjét, és a kisbabáról kezd mesélni neki:

– Képzeld, pont olyan, mint az apja!

– Ne keseredj el, az a fő, hogy legalább egészséges!

Mi a legbrutálisabb udvarlás?

– ???

– Ha egy kamionos ráhajt egy nőre.

Egy nagyvállalatnál a HR-menedzser egy fiatal hölgyet...

Egy nagyvállalatnál a HR-menedzser egy fiatal hölgyet, mint jelentkezőt kérdezget:

– Kisasszony, mi az Ön iskolai végzettsége?

– Pénzügyi és Számviteli Főiskola, plusz egy év külföldi tanulmányok, mindez jeles eredménnyel.

– Milyen gyakorlattal rendelkezik?

– Kettős és mérlegképes könyvelés, SAP, számítógépes ismeretek.

– Családi háttere?

– Hajadon, 24 éves.

– Tervei, elképzelése a jövőjét illetően?

– Az Önök vállalatánál szeretnék karriert építeni.

– Kisasszony, az elmondottak alapján eddig Önt találtam a legalkalmasabbnak a meghirdetett állás betöltésére.

Ekkor a HR-menedzser benyúl a fiókjába, s előhúz egy 105 D-s melltartót, majd átnyújtja a jelöltnek.

– Szíveskedjék ezt kitölteni, és az állás az Öné!

A Székely bácsi nagy kínlódás közepette borotválkozik

Odaszól a gyereke:

– Mi a baj, édesapám?

– Életlen a borotva.

Nem viszi a szakállamat!

– Na ne mondja már édesapám, hogy keményebb a maga szakálla, mint az a konzervdoboz, amit most nyitottam ki vele!

Jean, adjon friss vizet a halaknak!

– De uram, még a tegnapit sem itták meg.

Milyen vicc az, amikor zsidók jönnek ki a kéményen?

– ???

– Ausvicc!

Milyen márkájú az etióp gyerek nadrágszíja?

– ???

– CASIO!

Két sün megy a sivatagban, meglátnak egy nagy kaktuszt

– Te, szerinted mi a manó ez?

– Nemtom, talán egy akrobatacsoport…

A cigány átmegy a komájához, hogy megdugja a feleségét

Így is tesz.

Küldi a lompost rendesen hátulról, mikor megszólal az asszony:

– Nehogy beengedd a gecit!

– Ne félj, tartom a lábammal az ajtót!

Két rab beszélget:

– Téged miért ítéltek el?

– Szerelmes lett belém az anyósom.

– És?

– Elcsavartam a fejét.

Miért teszi a szőke nő a gyerekét a szekrény tetejére?

– Mert amikor éjjel az ágyról leesett, azt nem hallotta meg.

“Pszichopata gyilkos keres csinos lányt, rövid távú kapcsolatra.”

Egy apa meséli:

– A gyerekeim imádnak a Neten szörfözni.

Tegnap néztem, hogy milyen jelszót írtak be:

“Batman-Superman-Robin-Joker”.

Kérdeztem tőlük, hogy miért ilyen hosszú jelszót választottak.

Erre azt felelték:

– Legalább négy karakternek kellett lennie.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás