Viccek

Viccek: – Hogyan kell eltemetni az anyóst?- ???- …

– Hogyan kell eltemetni az anyóst?

– ???

– Fejjel lefelé, hogyha föltámad, akkor lefelé ásson!

Vicc: Öreg székely ül a vonaton...

Öreg székely ül a vonaton, belibeg a kocsiba egy hölgyike, intenzív illatfelhőt húzvamaga után.

Meg is kérdezi az öreg, hogy mi ez az illat.

Mire a hölgy:

– Le fragrance II.

a Diortól, Párizsból 50 ml 29.800 Ft.

Hümmög az öreg, erre nem lehet mit mondani, majd pár perc múlva enyhén oldalra dőlve elereszt egy kb 20 másodperces, lapos pukit.

A hölgynek könnybe lábad a szeme, enyhén kiakadva kérdezi:

– Jézusom, mi ez a szag?

Mire az öreg:

– Tarkabab, Érmihályfalváról, a Józsitól, fél kiló 8 lej

2 rendőr beszélget:

Vicc: Te hallottad hogy szeptemberben 40 fok lesz?

-Nem, én azt hallottam h 10 centi hó lesz.

-Ki az a hülye, aki 40 fokban fog havat lapátolni?

Vicc: Hogyan jut el egy etióp leggyorsabban Amerikába?

– Faxon.

Vicc: Kifogják a magyarok az aranyhalat:

‎- Ha visszadobsz, kívánhatsz hármat.

– Szeretnék egy házat.

– Rendben!

Milyen alapú hitellel szeretnéd?

Huf/Eur/CHF?

– Olajban vagy zsírban süsselek ki, bazmeg???!

!

Vicc: Két szőke nő utazik a vonaton...

Két szőke nő utazik a vonaton,az egyik méregeti a szomszéd ülésen utazó szakállas férfit,odaszól a másik szőkének:

-Te..az ott nem Szent István???

-Áhh hülye vagy – mondja a másik szöszi- Szent István már legalább ezer éve meghalt!

Nyílik a kocsi ajtaja,belép egy férfi,odaszól a szakállasnak:

-Szerbusz István,ezer éve nem láttalak!

A szöszi odafordul a barátnőjéhez:

-Nah?

Most ki a hülye?

Tanító néni az iskolában:

– Marika, mit fogsz csinálni, ha olyan nagy leszel, mint én?

– Fogyókúrázni!

Hogy szol a kurva üzenet rögzitöje?

-A SZÁM pillanatyilag foglalt!

Józan életű kőműves brigád munkát keres!

Mottónk:

Ha megáll, fal; ha leborul, járda.

Valamire jó lesz.

A tízéves Móricka jelenti hazaérkező anyjának:

– Mama, képzeld, a papa telefonált a túlvilágról!

– Ne mond, és mit akart?

– Hát csak azt, hogy küldj neki valami jó cigarettát!

– De hova, azt nem mondta?

A mennyországba vagy a pokolba?

– Azt nem mondta, de biztos hogy a pokolba, mert tüzet nem kért!

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás