– Hogyan kell eltemetni az anyóst?
– ???
– Fejjel lefelé, hogyha föltámad, akkor lefelé ásson!
Vicc: Öreg székely ül a vonaton...
Öreg székely ül a vonaton, belibeg a kocsiba egy hölgyike, intenzív illatfelhőt húzvamaga után.
Meg is kérdezi az öreg, hogy mi ez az illat.
Mire a hölgy:
– Le fragrance II.
a Diortól, Párizsból 50 ml 29.800 Ft.
Hümmög az öreg, erre nem lehet mit mondani, majd pár perc múlva enyhén oldalra dőlve elereszt egy kb 20 másodperces, lapos pukit.
…
A hölgynek könnybe lábad a szeme, enyhén kiakadva kérdezi:
– Jézusom, mi ez a szag?
Mire az öreg:
– Tarkabab, Érmihályfalváról, a Józsitól, fél kiló 8 lej
2 rendőr beszélget:
Vicc: Te hallottad hogy szeptemberben 40 fok lesz?
-Nem, én azt hallottam h 10 centi hó lesz.
-Ki az a hülye, aki 40 fokban fog havat lapátolni?
Vicc: Hogyan jut el egy etióp leggyorsabban Amerikába?
– Faxon.
Vicc: Kifogják a magyarok az aranyhalat:
- Ha visszadobsz, kívánhatsz hármat.
– Szeretnék egy házat.
– Rendben!
Milyen alapú hitellel szeretnéd?
Huf/Eur/CHF?
– Olajban vagy zsírban süsselek ki, bazmeg???!
!
Vicc: Két szőke nő utazik a vonaton...
Két szőke nő utazik a vonaton,az egyik méregeti a szomszéd ülésen utazó szakállas férfit,odaszól a másik szőkének:
-Te..az ott nem Szent István???
-Áhh hülye vagy – mondja a másik szöszi- Szent István már legalább ezer éve meghalt!
Nyílik a kocsi ajtaja,belép egy férfi,odaszól a szakállasnak:
-Szerbusz István,ezer éve nem láttalak!
A szöszi odafordul a barátnőjéhez:
-Nah?
Most ki a hülye?
Tanító néni az iskolában:
– Marika, mit fogsz csinálni, ha olyan nagy leszel, mint én?
– Fogyókúrázni!
Hogy szol a kurva üzenet rögzitöje?
-A SZÁM pillanatyilag foglalt!
Józan életű kőműves brigád munkát keres!
Mottónk:
Ha megáll, fal; ha leborul, járda.
Valamire jó lesz.
A tízéves Móricka jelenti hazaérkező anyjának:
– Mama, képzeld, a papa telefonált a túlvilágról!
– Ne mond, és mit akart?
– Hát csak azt, hogy küldj neki valami jó cigarettát!
– De hova, azt nem mondta?
A mennyországba vagy a pokolba?
– Azt nem mondta, de biztos hogy a pokolba, mert tüzet nem kért!













