HumorViccekVicces történetek

Vicces történet: Megtörtént Pár éve volt, hogy elmentünk barátnőmékkel…

Megtörtént

Pár éve volt, hogy elmentünk barátnőmékkel cirkuszba.

Mikor vége lett az előadásnak, mindenki megrohamozta a WC-t, persze mi is.

Mire sorra kerültem, már nagyon kellett pisilnem.

Soha, sehol nem ülök rá az ülőkére, csak otthon.

A nagy sietségben nem vettem észre, hogy a WC tető le van csukva, csak akkor tűnt fel, amikor dolgom végeztével bele akartam dobni a papírt.

Alig mertem kijönni a budiból.

+1 sztori

Gyerekszáj

Lányom:

Anyu, mi ez a zaj?

Félek!

Én:

Egy tücsök ciripel a ház falán valahol.

Lányom:

Akkor szólj neki, hogy hagyja abba!

+1 sztori

Gyerekszáj

Az 5 éves lányom este pancsol a kádban és a habfürdőből hatalmas habot csinál.

Mikor kiveszem a vízből átszellemült arccal mondja:

Anya, ez életem legszebb habja!

+1 sztori

Gyerekszáj

Tesóm kb.

5 évesen:

órák óta csendben, mozdulatlanul könyökölt a párkányon, réveteg tekintettel meredt kifelé az ablakon.

Anyunak már kezdett furcsa lenni, és megkérdezte:

“Mit nézel úgy kisfiam?” Mire ő ábrándos hangon:

“Anyu, figyelem a rügyfakadást.

+1 sztori

Gyerekszáj – Részletek gyerekdolgozatokból eredeti helyesírással és fogalmazással

Milyen betegséget lehet kapni a parlagfűtől?

Energiát.

+1 sztori

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás