Szőke nős viccekViccek

Vicc: – Hogyan nevettethetsz meg egy szőke nőt kedd este? – ??? -…

– Hogyan nevettethetsz meg egy szőke nőt kedd este?

– ???

– Mondasz neki egy jó viccet hétfő reggel.

Vicc: Móricka megy haza, és az anyja rászól:

– Móricka!

Miért koszos a sapkád?

– A fiúk fociztak vele.

– Miért nem vetted vissza tőlük?

– Nem mozdulhattam a helyemről.

– Miért nem?

– Mert én voltam a kapus!

Vicc: Az öreg székely várja haza a fiát, egyszer csak kopogtatnak

Kérdi az öreg:

– Te vagy az fiam?

Nincs válasz!

Kikiabál még egyszer, te vagy az fiam?

Nincs válasz!

Harmadszor is kiszól, de mivel nincs válasz, kidobja a baltát.

Utána kimegy, hát látja, hogy a fiából áll ki a balta!

Kérdi:

– Miért nem szóltál, fiam?

Mire az:

– Hát bólintottam, apám!

Vicc: Fiú mondja a szőke nőnek:

– Tudod, hogy mi a különbség az orális szex és a hamburger között?

– Nem, mi?

– Hmm, tudod mit?

Akkor meghívlak egy hamburgerre!

Vicc: Mi a koleszterin?

– A Teri nevű diáklány, akit már az összes fiú megkefélt a kollégiumban.

Vicc: Hogy jön ki a pap a templomból?

– ???

– Mintha mise történt volna.

1/2-ig megírt matekdogámat elcserélném ugyanilyen arányú vodka-narancsra!

Pistikéék szép nagy családi házba költöznek

Meglátogatja őket egy rokon, és megkérdezi Pistikétől, hogy milyen itt lakni.

– Nagyon jó.

Van saját szobám, a nővéremnek is van, az öcsémnek is.

De szegény anyunak még mindig egy szobában kell aludnia az apuval!

A tanár figyelmezteti a diákokat:

– El ne mulasszátok 20:50-kor a holdfogyatkozást!

A hátsó padból megszólal egy hang:

– Melyik csatornán lesz?

Mit mond a matematikus...

– Mit mond a matematikus, ha a feleségét házasságtörésen kapja a katonaságból a tizedessel?

– ???

– Uram, úgy látom rossz helyen van a tizedesvessző!

Hol fészkel az Intermadár?

– ???

– Interfészekben.

Hogy hívják az örökké vesztes indiánt?

– Szopacs.

Mi a kéményseprők kedvenc étele?

– ???

– A korompörkölt.

Honnan lehet tudni, hogy egy nőnek orgazmusa van?

– Kit érdekel?

A gazda összehívja az állatokat...

A gazda összehívja az állatokat, hogy megbeszélje velük, melyiket milyen mártással készítse majd el ebédre.

Megszólal a kakas:

– Gazda elvtárs, mi egyáltalán nem akarjuk, hogy elkészítsen bennünket ebédnek!

– Kakas elvtárs, Ön eltért a napirendtől!

Kohn bemegy Grün cukrászdájába, és látja, hogy az ajtóra az van kiírva:

“Zsidókat nem szolgálunk ki”.

– Grün, te teljesen megőrültél?

Nem szolgálod ki a saját néped?

– Te Kohn, te még nem kóstoltad az én süteményeimet…

Jean!

Miért van egy nyitott könyv az ablakban?

– Mert betűz a nap, uram!

Hogy kezdődik a csernobili samponreklám?

– ???

– Anna egyik fejét ezzel a samponnal mostuk, a másikat…

Egy viharos éjszakán zajlott a következő rádióbeszélgetés a repülőtér...

Egy viharos éjszakán zajlott a következő rádióbeszélgetés a repülőtér irányítótornyában:

Első hang a rádióból:

– Torony, 3000 láb magasan vagyok a Heli-pad 1 felett!

Egy másik hang a rádióból:

– Torony, az lehetetlen!

Én is 3000 lábon vagyok a Heli-pad 1 felett!

Pár másodperc döbbent csend, az irányítótorony személyzete döbbenten várja a robbanást.

Ekkor az első hang ismét:

– Te hülye!

Te az én másodpilótám vagy!

Öreg cigány megkérdi a fiától:

– Te gyerek, hova lett az a jó kis bicska, amit a múltkor adtam neked?

– Hát fater, én azt elcseréltem egy jó kis karórára!

– Hogy a fene vigyen el… és ha szidják az anyád a kocsmában mit mondassz?

Hogy fél nyolc van?

A skót egy ördögöt talál a szobájában

Ráripakodik:

– Te meg hogy kerültél ide?

– A kéményen keresztül jöttem.

A házigazda nyúl a telefon után, ám az ördög visszafogja a kezét.

– Könyörgök, ne telefonálj a papnak!

– Ki gondolt a papra?

A kéményseprőt hívom, hogy lemondjam a holnapi kéménytisztítást!

A ruházati bolt vezetője visszajön az ebédszünet után...

A ruházati bolt vezetője visszajön az ebédszünet után, és látja, hogy az eladónak be van kötve a keze.

Az eladó büszkén újságolja:

– Képzelje, eladtam azt a nagyon ronda öltönyt, ami már két éve itt porosodott nálunk.

– Arra a rózsaszín förmedvényre gondol a kék gombokkal?

– Igen.

– Hát ez nagyszerű.

Fogadni mertem volna, hogy azt sosem adjuk el.

De miért van bekötve a keze?

– Amikor kikísértem a vevőt, az a rohadt vakvezető kutya megharapta a kezem.

A vő vesz az anyósának a névnapjára egy zongorát

Egy hét múlva egy ismerőse megkérdi tőle:

– Na, milyen a zongora?

Örült neki az anyós?

– Igen, örült, de három nap után visszavittem a zongorát és kicseréltettem egy trombitára.

– Miért?

A zongora azért jobb ajándék, nem?

– De.

Viszont trombitálás közben nem tud énekelni…

Mit kezd az etióp egy tál zabkásával?

– ???

– Élelmiszerboltot nyit.

Egy fickó sétál a sínek mentén, és egyszercsak beszorul a lába a sínek közé

Jön a vonat, fohászkodik a fickó:

– Istenem, abbahagyom az ivást, ha kiszabadítod a lábam!

Semmi nem történik.

– Istenem, abbhagyom az ivást és a dohányzást is, ha segítesz!

Semmi.

– Istenem, abbahagyom az ivást, a dohányzást és a káromkodást is!

Hopp, a fickó lába szabaddá válik, és épp csak el tud ugrani az elsuhanó vonat elől.

– Istenem, már nem kell a segítséged, megoldottam egyedül!

Stirlitz es Müller gőzfürdőbe mennek

Vetkőzés közben Müller észrevette Stirlitz nagy vörös csillagokkal ékesített alsónadrágját.

– Nahát Stirlitz, hol vette azt a gatyát?

– kérdezte Müller.

– A Gorkij fasorban – mondta Stirlitz.

“Vajon nem fecsegtem túl sokat?” – tette hozzá gondolatban.

Ügyvéd beszámol védencének:

– Van egy jó és egy rossz hírem, melyiket mondjam először?

– A rosszat, ügyvéd úr.

– Sajnos, a laboreredmény szerint a maga vére megegyezik a gyilkosság helyszínén talált vérmintával.

– És mi a jó hír?

– Alacsony a koleszterinszintje.

Egy rablónak a buszmegállóban megtetszik egy apáca

Odamegy hozzá, és ezt kédezi:

– Te nagyon tetszel nekem, nem tudnálak-e magamévá tenni?

Az apáca így felel:

– Sajnálom, de én az Istennek élek, hogyha majd eljön Jézus Krisztus, akkor az övé leszek.

Ezután az apáca felszáll a buszra.

A rabló utána megy, és megkérdezi a buszsofőrt:

– Nem tudja, hogy tudnám magamévá tenni az apácát?

Így felel a buszsofőr:

– Minden reggel 6-kor a temetőben imádkozik, hogy Jézus Krisztus jöjjön el.

Öltözzön be Jézus Krisztusnak!

Úgy is tesz a rabló.

Az apáca valóban ott imádkozik.

Így szól a rabló:

– Én vagyok Jézus Krisztus, azért jöttem, hogy magamévá tegyelek.

Az apáca bele is egyezik, csak az volt a kérése, hogy hátulról csinálják.

Végeztek, és ezt mondta Jézus Krisztus, vagyis a rabló:

– Hehe, én a rabló vagyok a buszmegállóból!

!

!

– Hehe, én meg a buszsofőr vagyok a buszról!

!

!

Két hegymászó kalandozik a Himalája szikláin, mikor egyikük egy szakadékba esik

A társa utánakiált:

– Nem ütötted meg magad ?

– Nem.

– Kezed, lábad nem tört el ?

– Nem.

– Akkor gyere, mássz ki, menjünk tovább !

– Nem tudok, még nem értem le az aljára.

Két fekete macska beszélget:

– Már reggel tudtam, hogy peches napom lesz!

– Honnan?

– Egy fekete sportkocsi ment át előttem az úton.

Áll a rendőr a szülészeten a vajúdó felesége ágyánál...

Áll a rendőr a szülészeten a vajúdó felesége ágyánál, látja mennyire szenved az asszony, erre mondja neki:

– Drágám, ha ennyire fáj, akkor inkább hagyjuk az egészet!

A halottkém egy fejbe vert ember halotti bizonyítványára azt írta rá...

A halottkém egy fejbe vert ember halotti bizonyítványára azt írta rá, hogy az illető természetes halállal halt meg.

Amikor később felelősségre vonták, hogy miért írt természetes halált, ezt felelte:

– Hát természetes, hogy meghalt, ha így fejbe vágták!

Egy szép napon hazafele bandukol egy öreg bácsi, felveszi őt egy szürke mercedes

Az öreg bácsi még nem látott egy ilyen szép autót, sokat kérdezgeti, mi mire való.

Egyszer csak a bácsi megkérdezi, mire való a mercedes jel az autó elején.

A sofőr azt mondja, hogy amikor jön egy kerékpáros, azzal célozza be, hogy el tudja ütni.

Néhány perc múlva közeledik egy kerékpáros, a sofőr vigyorog is és becélozza, de persze amikor odaérne hozzá, hirtelen elrántja a kormányt.

A bácsi szemrehányóan azt mondja a sofőrnek:

– Na, ha nem nyitom ki az ajtót, soha nem találtuk volna el!

Két koma beszélget a kocsmában, azt mondja az egyik:

– Én innen akármikor megyek haza, otthon még éjjel kettőkor is enyém az utolsó szó!

– Hogyhogy?

– Úgy, hogy bemegyek, köszönök, aztán nem válaszol senki.

Két óvodás beszélget a játszótéri mászókák alatt

A maszatosabb képű a bokrok felé mutat:

– Nézd!

Ott egy kiszisza!

– Nahát!

Te még nem tudod kimondani, hogy matka?

Mi az abszolút értelmetlenség?

– ???

– Az aludttejtől megkérdezni, hogy mit álmodott.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás