A nagyon csinos matektanárnő felír egy példát a táblára.
Rövid szoknyát hord, és a nagy nyújtózkodásban a bugyija is kilátszik.
Megfordul, látja, hogy Móricka nagyon mozgolódik a padban.
– Na, Móricka!
Mennyi jött ki?
– Ennyi – mutatja Móricka a tenyerét -, de még jutott a padba is…
Vicc: Dobnál nekem egy szelet tortát?
– Persze, ez ilyen dobós torta!
Vicc: Ki az abszolút mazochista?
– ???
– Aki ha két rossz közül lehet választani, mindkettőt választja.
Vicc: Férfiak:
– Hol lennénk mi a nők nélkül?
– Paradicsomban!
Vicc: Egy ember betelefonál a rendőrségre:
– Halló rendőrség?
– Kérem, jöjjenek azonnal a Rezeda utca 8-ba, mert betörő van a lakásban!
– Hogy hívják?
– Nem kérdeztem tőle.
Vicc: Miért nincs a nőnek a nemi szerve a
fején?
-mert akkor minden hónapban
agyvérzést kapna.
Történelem órán a tanárnő megkérdi, hogy ki tud valamit a második világháborúról
Erre Móricka jelentekezik, a tanár fel is szólítja.
– Na, Te mit tudsz róla Móricka?
– Hát az én nagypapám egy koncentrációs táborban halt meg.
– Ó, hát ezt nagyon sajnálom, egy perces néma gyász.
Eltelik az egy perc.
– Na és Móricka, hogyan halt meg a nagypapád?
– Á!
Az ő hibája volt.
Be volt baszva és leesett az őrtoronyból.
Mivel lehet írtani az emosokat?
– Emotoxxal
Móricka megkérdi a mamáját:
– Anyu, van a ribizkének lába?
– Nincs.
– Akkor mégis katicabogarat ettem.
Ha Chuck Norrisnak szavazati jogot adnánk, akkor itt 500 évre minden eldőlne…













