Viccek

Viccek: Fiú: – Szia! gondoltam ráírok a legszebb csajra! …

Fiú:

– Szia!

gondoltam ráírok a legszebb csajra!

:)

Lány:

– Sziiaa :) ohh :$

Fiú:

– De sajnos nincs fent :( te hogy vagy?

Vicc: Meghal a férj, és a túlvilágon egyből vagy húsz öreg nő veszi körül és mind ezt...

Meghal a férj, és a túlvilágon egyből vagy húsz öreg nő veszi körül és mind ezt mondják:

– Szia fiam, én vagyok az anyósod.

A férj nem tudja, ki az igazi.

Egyszer csak megjelenik Szent Péter és igazságot tesz:

– Ezt a férfit húsz felé kell vágni, mert húszan vagytok.

Mindenki döbbenten áll, meg sem szólal, kivéve egy nőt, aki ezt mondja:

– Igen!

Húsz felé kell vágni!

Ekkor Szent Péter felkiált:

– Na, hát csak megvan az igazi anyós!

Vicc: Nagyon esik az eső, így a lord kiszól az udvarra:

– Jean Te ázol odakint?

– Dehogy teázom, be akarok menni!

Vicc: Öltözz asszony, megyek a kocsmába!

-És engem is viszel?

-Dehogy viszlek…csak lekapcsolom a fűtést, ne menjen feleslegesen!

Vicc: Mit csinál 2 galamb a fán?

– Turbékol.

– És 1 galamb?

– Maszturbékol

Vicc: Mondj egy téli zöldséget ?

-Síparadicsom.

Két cigány bemegy a templomba,az egyik így szól:

– Úgy tekints Istenre,hogy ő adja a mindennapi kenyerünket!

– Mér, pék a csávó?

Miért lila a Milka tehén?

– Mert szorítja a Fila táska a nyakát.

Halló segélyhívó?

(112)

– Igen uram, miben segíthetek?

– Két csaj harcol értem.

– És mi ezzel a probléma?

– A csúnyábbik győzött…

Hogyan kezdődik a cigány szakácskönyv???

Lopj két tojást…

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás