Állatos viccekViccek

Viccek: Nyuszika felhívja telefonon a hentest.-Szia…

Nyuszika felhívja telefonon a hentest.

-Szia hentes, malacfüled van?

-Igen.

-És marhanyelved is van?

-igen van.

-És csirkelábad?

-Az is.

-Hát baromi ronda lehetsz.

Vicc: Egy férfi bemegy a boltba, és így szól az eladó

hölgyhöz:

– Egy pár kesztyűt szeretnék a feleségemnek

venni, de sajnos nem tudom a méretét.

– Semmi probléma – mondja az eladó.

– Fogja

meg a kezem, és mondja meg, kisebb, vagy

nagyobb a felesége keze!

A férfi megfogja, majd örömmel így szól:

– Ó, éppen ekkora!

Az eladó odaadja neki a kesztyűket, majd

megkérdi:

– Még valamit?

– Nos, most hogy mondja, vennék neki egy

melltartót és egy bugyit is!

Vicc: ‎-Rendőr:

Dobja a földre a személyit és

a lakcímkártyát!

-Miért?

-Hogy fel tudjam venni az adatait.

Vicc: A rendőrök az országúton leintenek egy piros Ladát

Látják hogy a hátsó ülésen három birka van bezsúfolva, a cigány sofőr pedig nagy zavarban van.

– Nem lopta maga ezeket a birkákat?

– kérdik a tőle.

– Há´mán dehogy loptam én, ők akartak velem gyünni!

– Hogy-hogy?

– Megkírdeztem tőlük, hogy beszállnak-e, mire azt mondták hogy:

beee.

3 szőke nő beszélget a gazdagságről fehérnemű ügyben:

Vicc: Megszólal az egyik:

– Hát szerintem itt én vagyok a leggazdagabb mert nekem 3 bugyim van egy hétfőre, egy keddre, egy szerdára és közben mosom őket hogy legyen másnapra.

Megszólal a másik:

– Hát szerintem meg én vagyok mert nekem 7 bugyim van egy hétfőre, egy keddre, egy szerdára, egy csütörtökre…….stb.

Megszólal a harmadik:

-Hát szerintem meg én vagy ok a leggazdagabb mert nekem 12 bugyim van egy januárra, egy februárra, egy márciusra…… stb.

Vicc: A skót kisgyerek lelkendezve megy haza

– Képzeld apa!

Ma spóroltam 2 fontot.

– Hogyan kisfiam?

– Az iskolából hazafelé nem ültem fel a villamosra, hanem szaladtam utána.

– Jajj de buta vagy fiam, miért nem taxi után szaladtál?

Akkor sokkal többet spóroltál volna.

Két alma:

-Hihihihi

-min nevetsz?

-megláttam a kukacod

Két túró találkozik:

-Helló, hogy vagy?

-Halkabban, körözött vagyok.

Két szauna beszélget:

– Téged miért zártak be?

– Gőzöm sincs.

Miért zsíros a tej?

– ???

– Hogy ne nyikorogjon a tehén fejés közben.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás