A BMW-és és a trabantos versenyeznek.
A BMW-és nagyon keménykedik, hogy megveri a trabantost.
Elindulnak.
A trabis jól kapta el a rajtot.
Mennek 60-al, a trabis ott van a BMW-és mellett.
Mennek 100-al,még mindig ott van mellette.
Mennek 150-el,még mindig ott van mellette.
Már a BMW-és maximumán mennek,amikor a trabis letekeri az ablakot és átkiabálja:
– Helló!
Nem tudja véletlenül,hogy kell egyesből,kettesbe váltani?
Vicc: 2012-től:
Visszaáll a Járási rendszer.
Visszaáll a Kúria.
Visszajön a 3,60-as kenyér.
Csak most már euróban…..
Vicc: A férj trágárul szidja az anyósát és a feleség rászól:
– Ne szídd tovább az anyámat, mert elválok!
– Nem is a Te anyádat szidom, hanem az én anyósomat!
Vicc: Chuck Norris el tudja hinni, hogy nics kanál
Vicc: - Miért van a szőke nőnek négyszögletes melle?
– ???
– Mert elfelejtette kivenni a szilikont a dobozból.
Vicc: Az anyós dicsekszik a veje jelenlétében
– Jaj az én vejem olyan jó ember, mindenhová elvisz.
Mire a vej:
– Igaz mama, de sajnos maga mindenhonnan hazatalál.
Mi a hasonlóság a nőgyógyász és a filmkritikus között?
– ???
– Mindketten ott keresik a hibát, ahol mások az örömöt…
A fényképészetbe betér egy szőke nő:
– Szeretnék erről a filmről képeket csináltatni.
– 9×13?
– 117!
Miért?
Schumacher meghal
A Mennybe kerül, ahol a Szent Péter elmondja neki, hogy itt
sajnos be kell tartania az 50 km/h-s sebességkorlátozást, különben a pokolra jut.
Toporzékolva, és idegesen ugyan, de elfogadja az ajánlatot.
Ülne be a kocsijába az út szélén, de elhúz mellette 200-zal egy sportkocsi.
Megkérdezi Szent Pétert:
– Hogy lehet, hogy az a Maseratis nem jut a pokolra?
– Először is az nem Maserati, hanem Názáreti, másodszor is a főnök fia.
Mi a különbség a norvég és a magyar parlament között?
– Semmi, mind a kettő Oslóban van.













