Viccek

Viccek: Két barát beszélget:- Miért sírsz?-…

Két barát beszélget:

– Miért sírsz?

– Elvittem az anyósom az orvoshoz, aki azt mondta, hogy már csak 28 napja van hátra.

– Nyugalom, meglátod, hogy az a 28 nap hamar elrepül!

Vicc: A grófnő menyasszony a nászéjszakán megkérdezi vőlegényétől:

– Mondd, drágám!

Most, hogy összeházasodtunk, áruld el nekem, mi az a

pénisz?

A férj izgatottam letolja az esküvői szmokingnadrágját, és megmutatja.

– Ah!

– kiált fel a grófnő.

– Ezek szerint olyan, mint a fasz, csak kisebb!

Vicc: A nácik vannak uralmon

A nagyi húzza fel a horogkeresztes zászlót, amikor arra megy Piroska.

Megkérdezi a nagymamáját:

– Nagymama, miért ilyen nagyok a füleid?

– Hogy jobban láthassalak.

– És miért ilyen nagyok a füleid?

– Hogy jobban hallhassalak.

– De miért ilyen nagy az orrod?

– CSITTTTT!

!

!

Vicc: A tanító néni felolvas egy elbeszélést a negyedikeseknek

A végén ellenőrzi, hogy ismerik-e az összes szó jelentését.

– Na, gyerekek, volt-e a szövegben olyan szó, amit nem értettetek?

Móricka jelentkezik:

– Igen.

Mit jelent az, hogy cseperedő?

– Nos, az egy tulajdonság, ami az osztályban minden gyerekre vonatkozik, de rám már nem.

– Aha, értem, vagyis szűz!

– vágja rá Móricka.

Vicc: Matekórán tanárnő mondja a gyerekeknek:

– A szelő egy olyan egyenes, amely a körből egy körccikkelyt kiszel.

Jelentkezik egy kislány:

– Hogyan tetszett mondani, tanítónéni?

A körből egy körcikkelyt …?

– Kiszel, Tünde

Vicc: Miért nem cseréli ki a szőke nő az akvárium vizét?

– Mert azt várja, hogy a halak megigyák az előző adagot.

Pistike, már megint elkéstél!

Mi ennek az oka?

– Tanár úr, a közlekedési táblák!

– Na ne nevettess már!

Hogy lehetne a késés oka egy tábla?

– Úgy, hogy ki volt rá írva:

‘Vigyázat, iskola!

Lassítson!

Kukkolom az anyósomat

Ahogy várja a tavaszt.

Egyszercsak a távcső alatt

Meghúzom a ravaszt.

A feleség anyja érkezik látogatóba,a férj megkérdi

meddig tetszik maradni anyuka?

anyós:

amíg szívesen láttok.

mire a férj.

nahát anyuka hát már egy kávét se tetszik velünk meginni?

:)

Mivel fényképeznek a rendőr esküvőjén?

– Traffipax-al.

– És miért csak idősek látszanak rajta?

– Mert csak 60 felett fényképez.

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Megosztás