HumorViccek

Viccek: Két görénytulajdonos beszélget:- És hol alszik a…

Két görénytulajdonos beszélget:

– És hol alszik a görényed?

– A lábamnál.

– És nem büdös?

– Majd megszokja

Vicc: Két túró találkozik:

-Helló, hogy vagy?

-Halkabban, körözött vagyok.

Vicc: Mit mérünk szellem/négyzetméterben ?

– A lidércnyomást

Vicc: Pasas a barban iszogat, majd kimegy pisilni a WC-re

Egy negyedóra múlva visszatér, leül a helyére, közben folyamatosan motyog és átkozodik.

A pultos megkérdezi, mi a baja.

– Képzelje!

Az előbb kimentem pisilni, és amint ott álltam a piszoárnál, valaki a hátam mögé osont, majd pisztolyt nyomott a fejemhez és azt mondta, vagy leszopom, vagy szétlövi az agyamat.

– Jézus Mária!

Ezután mi történt?

– Hallott pisztolylovést?

Vicc: Két hangya egy-egy kenyérmorzsát tol az

úton.

Arra megy az elefánt, odaszól neki az

egyik hangya:

– Fogadjunk, hogy nem tudod feltenni a

fejedre ezt a kenyérmorzsát!

Az elefánt felrakja, mire odaszól neki a másik

hangya:

– De fogadjunk, hogy nem tudsz ráállni erre a

másik kenyérmorzsára!

Az elefánt rááll, mire a két hangya fetrengve a

röhögéstől:

– Vazze, mekkora szendvics!

Vicc: Mit csinál 2 galamb a dróton?

-Turbékol.

És 1 galamb?

-Maszturbékol

Két barát találkozik

Mondja az első:

– Komám, már vagy 6 éve nem láttalak.

– Egészen pontosan 5 éve nem találkoztunk.

Egy tudományos kísérletben vettem részt.

– Ez komoly dolog lehetett.

– Az volt.

Egy agysebész kiműtötte az agyamat, 5 évig kísérletezett vele, majd visszaoperálta.

Az egészért kaptam 10 millió dollárt.

– Ez igen veszélyes lehetett.

És hol voltál az 5 év alatt, amíg nem volt agyad?

– Elmentem képviselőnek a parlamentbe.

Mi a falusi abortusz?- Lelövik a gólyát

Ismerkedés a diszkóban

– Van autód?

– Igen.

– Az jó!

És milyen színű?

– Kék…

– Az szép!

És hány személyes?

– Kettő

– Hűűha!

És hány köbcentis?

– Hatezer.

– Ahh… hű… és… milyen gyártmányú?

– IFA

Haver te tegnap nagyon részeg voltál!

– Miért is?

– Taxit hívtál magadnak, hogy vigyen haza!

– És az miért baj?

– Nálad volt a buli

Ezeket láttad már?

/ 5.

Mazsola vagyok, a Bikuci alapítója és főszerkesztője. 2012 óta válogatom és szerkesztem a vicceket, mémeket és rejtvényeket. A célom, hogy a klasszikus és az új poénokból a legjobbakat hozzam el, hogy mindig legyen itt valami, ami megmosolyogtat.

Most ezeket olvassák a legtöbben

Vicc: Lány mondja a fiúnak – …

Lány a fiúnak: – Te Pista kérlek, vedd le a m€llt@rtóm! – Rendben. – Te Pista kérlek, vedd le a bvgyim! – Rendben. – Te Pista, ha még egyszer az én f€hérn€műimet hordod,…

dec 15, 2024
47k
Megosztás