A tanár felelni szólítja Pistikét:
– Pistike, mondd meg mi az egyes szám 3.
személy!
– Őőőőőő…
Vicc: Mi határozza meg az Etióp népvándorlást?
– ???
– A széljárás…
Vicc: Remek ez az étterem!
– mondja a vendég az étterem tulajdonosának.
– Nagyon örülök, hogy meg van velünk elégedve uram.
Elárulná, hogy elsősorban mi ragadta meg a tetszését?
– A zene!
Olyan hangos volt, hogy végre egy mukkot sem hallottam az anyósom állandó locsogásából!
Vicc: A kínai apuka visszaviszi a gyerekének vásárolt játékot amit egy hete vásárolt...
A kínai apuka visszaviszi a gyerekének vásárolt játékot amit egy hete vásárolt meg neki szülinapjára.
Odamegy az eladóhoz mondja mi a gondja a játékkal:
-Jó napot kívánok, elromlott a gyerekem játéka amit épp egy hete vásároltam önöknél.Tudna nekem segíteni nem értem mi baja lehet!
Mire az eladó átveszi és megnézi a játékot,majd ezt válaszolja:
-Nem értem mit nem ért, hiszen Önök gyártották!
Vicc: Beszélget az amerikai, az orosz és a magyar tikosrendőr
A téma:
ki tudja jobban megtartani a szolgálati titkot.
– Én a nejemmel egy irodában dolgozok, ő nem tudja mit csinálok, nem is érdekli, én nem tudom mit csinál, de nem is érdekel.
– mondja az amerikai.
– Az semmi… Én egy íróasztalnál dolgozom a feleségemmel!
Nem tudja mit csinálok de nem is érdekli, én sem tudom ő mit csinál, de nem is érdekel.
– kontráz rá az orosz.
A magyar erre nagyot legyint:
– Ugyan már… Én egyedül dolgozom egy irodában!
Nem tudom, mit csinálok, de nem is érdekel.
Vicc: Mi a hasonlóság a nőgyógyász és a filmkritikus között?
– ???
– Mindketten ott keresik a hibát, ahol mások az örömöt…
A nőgyógyász előadást tart rengeteg nő előtt:
– Tudják hölgyeim, felmérések bizonyítják, hogy a kemény pénisztől méhrákot lehet kapni néhány éven belül.
Mire az egyik nő közbeszól:
– A puhától meg idegbajt, de azt azonnal!
Két megyei titkár beszélget a Szovjetunióban
– Az én megyém akkora, hogy ha reggel felülsz a vonatra, este még mindig a megyehatáron belül jársz!
– dicsekszik az egyik.
Mire a másik, sóhajtva:
– Igen, a mi megyénkben is vannak ilyen vonatok.
Apu a te ájfonodon van 3G?
-Van de ha felszívod szétverem a kis buksid….
A férj a halálos ágyán:
-Drágám,be kell valljak valamit!
-Mit,drágám
-Megcsaltalak.
-Tudom,drágám,azért mérgeztelek meg!














